464W-LRG15H-NWO
Številka proizvajalca : 464W-LRG15H-NWO
Status RoHs : ROHS3 skladen
Proizvajalec / znamka : Visual Communications Company - VCC
Stanje zalog : Na zalogi
Opis : PMI .250" LED 15V WIRE DIFF RED/
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : 464W-LRG15H-NWO(1).pdf464W-LRG15H-NWO(2).pdf464W-LRG15H-NWO(3).pdf464W-LRG15H-NWO(4).pdf464W-LRG15H-NWO(5).pdf
Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Zahtevaj ponudbo
Količina
ime podjetja:
Kontaktno ime:
Vaš e-poštni naslov:
Telefon:
Sporočilo:
Vrsta podjetja:
  • Preveri:
Del št. 464W-LRG15H-NWO
Proizvajalec VCC (Visual Communications Company)
Status svobodnega statusa / RoHS ROHS3 skladen
Količina na voljo Na zalogi
Valovna dolžina - vrh 565nm Green, 660nm Red
Napetost 15V
Kotni kot 60°
Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 6" (152.40mm)
Serija 464
Ocene Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.25" (6.35mm)
Paket Bulk
Millicandela Ocena 40mcd Green, 90mcd Red
Preglednost objektiva Diffused
Lens Style Round with Flat Top
Velikost objektiva 9.91mm Dia
Barva objektiva Colorless
Barva svetilke Green, Red
Ingress Protection -
Lastnosti -
Tok 24mA