FN9255SR-10-06
Številka proizvajalca : FN9255SR-10-06
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Schaffner EMC Inc.
Stanje zalog : Na zalogi
Opis : IEC INLET HP FILTER 250VAC, 2-ST
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Zahtevaj ponudbo
Količina
ime podjetja:
Kontaktno ime:
Vaš e-poštni naslov:
Telefon:
Sporočilo:
Vrsta podjetja:
  • Preveri:
Del št. FN9255SR-10-06
Proizvajalec Schaffner EMC, Inc.
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Ocena napetosti - dovod naprave -
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcije preklopov -
Serija FN 9255
Debelina plošče 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 29.50mm x 21.00mm
Paket Bulk
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40
Držalo varovalk, predal -
Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Lastnosti -
Trenutna ocena - filter 10A