Moujen M22FP-ASF01-E30-W-<O> image. Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
M22FP-ASF01-E30-W-
Številka proizvajalca : M22FP-ASF01-E30-W-
Status RoHs : ROHS3 skladen
Proizvajalec / znamka : Moujen
Stanje zalog : 400 pcs Stock
Opis : FLAT PB-ALT-1B-LED-WHITE-
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : M22FP-ASF01-E30-W-.pdf
Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Zahtevaj ponudbo
Količina
ime podjetja:
Kontaktno ime:
Vaš e-poštni naslov:
Telefon:
Sporočilo:
Vrsta podjetja:
  • Preveri:
Del št. M22FP-ASF01-E30-W-
Proizvajalec Moujen
Opis FLAT PB-ALT-1B-LED-WHITE-
Status svobodnega statusa / RoHS ROHS3 skladen
Količina na voljo 400 pcs
Voltage Rating - DC 24 V
Voltage Rating - AC 230 V
Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Screw Terminal
Serija M22
Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia
Paket Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Front
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 ~ 30 VAC/DC
Vrsta osvetlitve, barva LED, White
Trenutna ocena (AMPS) 6A (AC), 3A (DC)