TA45-ABFGF065C0-AZM13
Številka proizvajalca : TA45-ABFGF065C0-AZM13
Status RoHs : ROHS3 skladen
Proizvajalec / znamka : SCHURTER Inc.
Stanje zalog : Na zalogi
Opis : TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Zahtevaj ponudbo
Količina
ime podjetja:
Kontaktno ime:
Vaš e-poštni naslov:
Telefon:
Sporočilo:
Vrsta podjetja:
  • Preveri:
Del št. TA45-ABFGF065C0-AZM13
Proizvajalec Schurter
Status svobodnega statusa / RoHS ROHS3 skladen
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V
Serija TA45-2R
Paket Box
Število Poljakov 2
Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Napetost osvetlitve (nominalno) -
Osvetlitev None
Trenutna ocena (AMPS) 6.5A