Pepperl+Fuchs, Inc. VT18-8-400-M/40A/118/128 image. Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
VT18-8-400-M/40A/118/128
Številka proizvajalca : VT18-8-400-M/40A/118/128
Status RoHs : ROHS3 skladen
Proizvajalec / znamka : Pepperl+Fuchs, Inc.
Stanje zalog : 8 pcs Stock
Opis : DIFFUSED PHOTO SEN 0-400MM
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : VT18-8-400-M/40A/118/128.pdf
Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Zahtevaj ponudbo
Količina
ime podjetja:
Kontaktno ime:
Vaš e-poštni naslov:
Telefon:
Sporočilo:
Vrsta podjetja:
  • Preveri:
Del št. VT18-8-400-M/40A/118/128
Proizvajalec Pepperl+Fuchs
Status svobodnega statusa / RoHS ROHS3 skladen
Količina na voljo 8 pcs
Napetost - oskrba 10V ~ 30V
Serija -
Metoda zaznavanja Diffuse
Razdalja zaznavanja 0.000" ~ 15.748" (0mm ~ 400mm)
Odzivni čas 1ms
Paket Box
Izhodna konfiguracija Light-On/Dark-On
delovna temperatura -25°C ~ 70°C